КОМЕНТАР |

Skip to Content

shadow
shadow
zatvorenik

Затвореник конечно бега од затвор по цели 15 години одлежани во него. Уште првиот ден влегува во куќа  Continue Reading »

sirena2

Чудно суштество кое личи на сирена беше пронајдено на плажата на Килауеа Falls, Хаваи. За жал таа е мртва. Во  Continue Reading »

vremevrne

Понеделник ќе ни донесе уште еден нестабилен ден, иако почетокот на денот нема да наликува на такво нешто.  Continue Reading »

shadow
shadow
avionpolet

На воениот аеромитинг гледачите биле запрепастени од вертикалното полетување на рускиот авион МиГ-29, соопштува РИА Новости. Западните медиуми  Continue Reading »

fufajterscesena

1.000 музичари се собраа во Чезена заедно да ја отсвират Learn to Fly од Фу Фајтерс, како покана  Continue Reading »

269504_stjuart4_utokurs

Клучар Рон Aкана на возраст од 83 години влезе во Гинисовата книга на рекорди како стујард кој 63  Continue Reading »

shadow
shadow
nedeljkovic

Вести: За Илинден, Иванов на Мечкин Камен, Груевски во Скопје, Заев во Пелинце.. aaaaа народот во Грцијаaaaaaaaaaa.

zatvorenik

Затвореник конечно бега од затвор по цели 15 години одлежани во него. Уште првиот ден влегува во куќа  Continue Reading »

alkohol-rabota1

Директор на фирма вработува нова секретарка. Уште првиот ден и ги диктира правилата: – Кога ќе речам Сакам  Continue Reading »

shadow