zvezdi1

Дизајнерите едноставно обожаваат да експериментираат со изгледот на ѕвездите. Веќе сме ги виделе дебели, без веѓи, без заби, изглед како обични луѓе и што ли уште не.

 

Сега е на ред да дознаете како ќе изгледаат Лејди Гага, Џастин Бибер, Ријана и Бритни Спирс во 2045 година.

 

 

 

 


Прочитано 3860 пати