lopes2

Мега ѕвездата Џенифер Лопез ја потресе публиката на концертот во Лондон. Пејачката беше облечена во црн кожен садо-мазо костум, со чизми и мрежест Pantyhose.

 

Лопез беше како фурија на сцената, лазеше по земјата, отскокнуваше, трчаше и како капак се натрти пред публиката.

 

На фотографиите јасно се гледаат разголените задни делови на пејачката, пренесува вијме.

 

 

 

 

 


Прочитано 11434 пати