angelina goli

Анџелина Џоли веќе е семејна жена, разгрмија странските медиуми. Актерката рекла “Да!” на Бред Пит на скромната церемонија во дворците на дизајнерката Дона Каран. Вљубените гулапчиња склучиле брак во тесен семеен круг.

 

На овој настан биле присутни само родителите на младоженците, децата и братот и сестрата на Бред Пит, напишаа таблоидите. Се тврди дека свадбата се одржала на Божиќ.

На фотографијата ја гледаме Анџелина Џоли како во рацете држи букет од бели цвеќиња. Младоженецот пак е спретнат во светол костум, кој е заедно со вратоврска. Допрва ќе се појавуваат слики од среќниот настан.

Церемонијата се одржала на Карибите.


Прочитано 8001 пати