angelina

2013 година е многу специјална за Бред Пит и Анџелина Џоли. Тие очекуваат бебе број седум. Ѕвездената двојка позната по прекарот Бранджелина има три посвоени и три биолошки деца. Сега Анџелина  е повторно најсекси и најубава трудница по трет пат.

 

Информацијата за бременоста на Анџелина веќе подолго време лебди како слух во медиа просторот, но сега веќе е потврдено. Близок до холивудската убавица објавил дека Џоли навистина е бремена, пишува светското списание “Стар”.

 

Уште една потврда за среќната вест е и фактот што откако Анџелина го снима својот најнов филм “Maleficent” минатата година, таа одбива да прима други улоги.


Прочитано 4283 пати