Category Archive for "Галерии" | КОМЕНТАР

Skip to Content

Галерии

plasticnioperacii

10-те холивудски личности, што се унаказија поради пластичните операции

Повторно станува збор за пластичната хирургија. Таа се заканува да прерасне во еден од водечките драмски проблеми на  Continue Reading »

skulptura17

15 скулптури од дрво, кои се чини дека секој момент ќе оживеат

Италијанскиот скулптор Питер Демец создава уникатна уметност и тоа само со помош на парче дрво и неограничена имагинација.  Continue Reading »

malbalkon3

8 декорации за вашиот мал балкон (Фото)

Дури и да имате сосема мала тераса, постојат безброј начини да ја претворите во пријатно место за одмор  Continue Reading »

izberisoba

Одбери ја твојата омилена соба и откриј каков човек си

Овој тест е многу забавен и интересен. Погледни ја внимателно сликата и одберете соба, која најмногу ти одговара.  Continue Reading »

punga

Направете пунџа од плетенка

Чекор 1 Косата врзете ја во реп,и со еден прамен покријте го стегачот за коса.   Чекор 2  Continue Reading »

piton1

Ужас! Питон изел ловец на змии! (Фото)

Питон изел почетник кој бил ловец на змии во Јужна Африка. 21-годишниот маж, одлучил да се посвети на  Continue Reading »

predlogaerodrom

Стигна предлог за ново име на аеродромот во Петровец

Стигна предлог за ново име на аеродромот во Петровец

kelija

Тој е познат нарко бос и лежи во затвор во Парагвај: Погледнете ја неговата ќелија

Бразилскиот нарко-бос Џарвис Павао служи казна во Парагвај поради трговија со дрога. Веројатно тој има посебни привилегии, па  Continue Reading »

hotel nula zvezdi 1

Null Stern Hotel е хотелот со нула ѕвезди

Кај нас странците сакаат да престојуваат во хотели со 4 или 5 ѕвезди.   Што ќе кажете сепак  Continue Reading »

najskapa kuka 1

Ова се петте најскапи куќи во светот

Ако бевте меѓу најбогатите луѓе во светот, каде тогаш ќе живеевте? Погледнете ги 5те најскапи имоти во светот:  Continue Reading »

  • Страна: