Category Archive for "Најново" | КОМЕНТАР

Skip to Content

Најново

dancing-in-the-rain (1)

Цитати за животот кои ќе ве замислат

„Големите умови дискутираат за идеи. Просечните умови дискутираат за настани. Малите умови дискутираат за луѓето.“ „Жените со примерно  Continue Reading »

krastavica2

Таа стави по парченце краставица во секој агол дома и … чудото се случи!

Знаете ли дека лебарките се едни од најстарите животни кои ја населиле Земјата, заедно со диносаурусите. Токму така,  Continue Reading »

debelodete1

Најдебелото дете во светот: 192 килограми а има само 10 години (видео)

Арја Перм е прогласено за најдебелото дете во светот поради своите 192 килограми. Јаде по пет солидни јадења  Continue Reading »

kelner

Келнер добил бакшиш од 1000 долари, а утредента следувал невиден шок!

Келнер од Тајланд добил бакшиш од 1000 долари, иако сметката била само 60 долари. Пијаниот гостин го почастил,  Continue Reading »

prostitutka7

Исповед на една проститутка: Еден ден од животот мој

Едем е 18-годишно девојче кое штотуку пристигнало во Сан Франциско, за да го оствари сонот од детството –  Continue Reading »

seksvokrevet

Сексуални истражувања, кои можеби не ги знаете

Во светот се водат различни сексуални истражувања кои ги изучуваат љубопитните детали на човековото однесување под чаршафите. Некои  Continue Reading »

hranaaleksej

Еве што може да ви се случи ако 14 дена се храните само со fast food

Експериментот во ова видео покажува како во текот на 14 дена Алексеј се храни само со Fast food.  Continue Reading »

macka2

Ако твојата мачка ги прави овие 10 работи значи вистински те сака

Кучињата ја покажуваат својата љубов кон нас непрестајно и ентузијастички. Ова може да биде потврдено од сите нивни  Continue Reading »

casovnik

Сѐ уште не знаеме како, но оваа батерија работи веќе 177 години

За да откријат од што точно е составена батеријата која работи толку долги години, научниците ќе мораат да  Continue Reading »

poragaj

Вакво нешто не се памети: Отишла да се породи, а наместо бебе извадиле нешто друго …

Мадалина Неагу мислела дека и почнале болките пред породување па заминала во болница. Но, романските доктори сфатиле дека  Continue Reading »

  • Страна: