Category Archive for "Сцена" | КОМЕНТАР

Skip to Content

Сцена

skyfall

Филмовите, кои собрале над 1 милијарда долари

Skyfall, се наоѓа на 13-тото место од вкупно 14-те филмови кои на креаторите им донеле приходи од над  Continue Reading »

anastacia

Шест ѕвезди кои го победија ракот

Ракот е меѓу болестите со најголема фреквенција на глобално ниво.   Под услов да биде дијагностициран навреме сепак,  Continue Reading »

zvezdi1

Како ќе изгледаат денешните поп ѕвезди во 2045 година

Дизајнерите едноставно обожаваат да експериментираат со изгледот на ѕвездите. Веќе сме ги виделе дебели, без веѓи, без заби,  Continue Reading »

stanija

Еве како изгледала Станија кога имала 14 години

Еве како изгледала Станија кога имала 14 години    

jl3

Ја познавте ли?

Денес девојчето од фотографијата веќе е пораснато и е вистинска ѕвезда. Таа е пејачка, актерка, моден дизајнер, рекламно  Continue Reading »

profesorka

Отказ: Професорка преку школскиот компјутер направила порно-сајт

Калифорниските официјални лица ја потврдиле одлуката на школскиот совет на Северна Калифорнија со која се отпушта 37 годишната  Continue Reading »

adele

Адел пред славата (Фото)

Едвај има некој кој не слушнал за името Адел. Пејачката се појави на музичката сцена, кога имаше само  Continue Reading »

irinasejk1

Ќе познаете ли на кого му припаѓа ова голо газе ?

Сликата е повеќе од уникатни бидејќи се гледаат совршените форми на моделката, како и совршените и задни делови.  Continue Reading »

hitfotka

Како пред 20 години изгледале Цеца, Кеба, Бекута … (Фото)

Погледнете како пред 20 години изгледале Цеца, Кеба, Бекута, Мира Шкорич, Снежана Савич, Добривоје Топалович, Славко Бањац и  Continue Reading »

Ози Озборн страда од оштетување на мозокот

Рокерот Ози Озборн откри дека краткотрајната меморија му е засегната поради оштетување на мозокот, соопшти Contactmusic. Фронтменот на  Continue Reading »

  • Страна: