Category Archive for "Видео / Gif" | КОМЕНТАР

Skip to Content

Видео / Gif

bebe

Неверојатно! Татко снима како бебето излегува и го фаќа лекарот за раката! (ВИДЕО)

Оваа фотографија брзо станува голем хит уште првите денови од новата 2013 година, пишува “Блиц”, повикувајќи се на  Continue Reading »

najgledanovideo

Ова е најпопуларното видео на YouTube за 2017 година

Видеото е објавено е во јуни и оттогаш го погледнале повеќе од 187 милиони гледачи. Предлагаме да го  Continue Reading »

bubulici

Најгнасниот рекламен спот е на компанија за борба против акните

Прагот на човечката одвратност, е скоро секогаш различен кај секоја индивидуа. Новата реклама на компанијата за борба против  Continue Reading »

petardi

Овие петарди се сметаат за најмоќни во светот. Погледнете како си поигра ова момче со нив.

Овие петарди се сметаат за најмоќни во светот. Погледнете како си поигра ова момче со нив:

kokoska3

Тој влезе во кокошарникот да земе јајце под кокошката. Погледнете што пронајде под неа

Кога фармерот влегол во кокошарникот да собере јајца, го дочекало вистинско изненадување. Тој пронашол мало маче под кокошката.  Continue Reading »

bik2

Облечен во црвена маица го разлути бикот: Погледнете што се случи

Облечен во црвена маица овој човек мислеше дека ќе биде во центарот на вниманието на присутните доколку го  Continue Reading »

Погледнете го видеото кое расплака 14 милиони луѓе во светот!

На видеото во кое плачат 14 милиони луѓе во светот, е запишано едно девојче на 29 години, кое  Continue Reading »

bazenbebinja

Погледнете го првиот час по пливање на две преслатки 6 месечни бебиња

Погледнете го првиот час по пливање на две преслатки 6 месечни бебиња  

pitbul

Еве што може да ви се случи, ако ве нападне најопасното куче на светот

Еве што може да ви се случи, ако ве нападне најопасното куче на светот  

kako da go osvoite sakanoto lice

Како да го освоите саканото лице!

Љубовта е основата на човековото постоење, бидејќи без неа не би можеле никогаш да ги почувствуваме вистинските убавини  Continue Reading »

  • Страна: